#EvdeKal Planlamaları

1. Hafta Planı

Çin'de başlayan Corona Virüs (COVID-19) kısa bir süre içerisinde çok hızlı bir şekilde yayılmış ve tüm dünyayı sarmıştır. Corona Virüs özellikle solunum yolu ile bulaşan bağışıklık sisitemimizi çökerten bir virüstür.

Bu virüsün yayılmasını engellemek için tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çeşitli tedbirler alınmış ve hayatımızın daha çok evde geçmesi kendi ve çevremizdekilerin sağlığı için elzem bir hale gelmiştir.

Evden kalmamız gereken bu günlerde sosyal hayatımıza bir nebze olsun yeniden dönebilmek amacıyla sizler için bir plan hazırladık.  

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 

1. Hafta Planı - #EvdeKal Planlamaları - İlim Yayma Vakfı, İYV1. Hafta Planı - #EvdeKal Planlamaları - İlim Yayma Vakfı, İYV1. Hafta Planı - #EvdeKal Planlamaları - İlim Yayma Vakfı, İYV1. Hafta Planı - #EvdeKal Planlamaları - İlim Yayma Vakfı, İYV1. Hafta Planı - #EvdeKal Planlamaları - İlim Yayma Vakfı, İYV1. Hafta Planı - #EvdeKal Planlamaları - İlim Yayma Vakfı, İYV1. Hafta Planı - #EvdeKal Planlamaları - İlim Yayma Vakfı, İYV1. Hafta Planı - #EvdeKal Planlamaları - İlim Yayma Vakfı, İYV1. Hafta Planı - #EvdeKal Planlamaları - İlim Yayma Vakfı, İYV