Haberler

MERHUM ASIM TAŞER BEYİN OĞLU İHSAN TAŞER BEYE VEFA ZİYARETİ

Vakfımızın Mütevelli Heyet Üyelerinden Adnan Çelik ile İdris Turan İlter, Genel Müdür Adem Yavuz, VefaDer Yönetim Kurulu üyelerinden Hasan Yılmaz ile İdris Sarısoy beyler, merhum Asım Taşer Beyin oğlu İhsan Taşer Beye teşekkür ve nezaket ziyaretinde bulundular.

Kendisi gibi Fatih’te dünyaya gelmiş olan Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un ümitlerini ve hayallerini ithaf ettiği “Asım” ismini hakkıyla taşıyan, hayat gayesi insanlara hizmet olan, birçok dernek ve vakfın kuruluşunda ve idaresinde yer alıp zor zamanlarda inisiyatif alan, İlim Yayma Camiasının isimsiz kahramanlarından hayırsever bir dava adamı merhum Asım Taşer Bey, aynı zamanda Vakfımızın uzun yıllar kurucu mütevelli heyet üyeliği ve vakıf başkanlığını yürütmüş, muhterem bir şahsiyettir.

Merhum Asım Taşer Bey adına oğlu İhsan Taşer Beye Vefa ziyaretinde bulunan heyetimiz, Vakfımıza katmış olduğu vizyon ve hizmet anlayışı ile hareket edecek nesiller yetişmesi için verdiği emeklerden ötürü teşekkürlerini ilettiler. Sıcak ve samimi bir ortamda geçen görüşmenin ardından heyetimiz adına Mütevelli Heyet Üyelerimizden Adnan Çelik Bey hediye takdiminde bulundular.

MERHUM ASIM TAŞER BEYİN OĞLU İHSAN TAŞER BEYE VEFA ZİYARETİ  - Haberler - İlim Yayma Vakfı, İYVMERHUM ASIM TAŞER BEYİN OĞLU İHSAN TAŞER BEYE VEFA ZİYARETİ  - Haberler - İlim Yayma Vakfı, İYV