Haberler

İlim Yayma Ödülleri Onur Kurulu İle İstişare Ve Tanışma Toplantısı Gerçekleştirildi

İlim Yayma Ödülleri Onur Kurulu  toplantı, ödül programı ile ilgili bilgilendirme ve istişare amacıyla 19 Haziran Çarşamba günü Hidiv Kasrı'nda gerçekleştirildi.

İstanbul Beykoz’da Hidiv Kasrı’nda gerçekleştirilen toplantıya; İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti, İlim Yayma Vakfı Akademik Danışma Kurulu, İlim Yayma Ödülleri Onur Kurulu ve çözüm ortaklarından Anadolu Ajansı, İnfoloji ve Bilgi Sistemleri katıldı.

Açılış konuşmasını İlim Yayma Vakfı adına Vakıf Başkanı Sn. Yücel Çelikbilek yaptı. Akabinde İlim Yayma Vakfı Akademik Danışma Kurulu ve Ödül Komisyonu Başkanı Doç. Dr. İdris Sarısoy moderatörlüğünde tanışma, İlim Yayma Ödülleri’nin tanıtımı hakkında sunum ve soru-cevap bölümleri gerçekleştirildi.

Program sonrasında Anadolu Ajansı ile birlikte İlim Yayma Ödülleri medya sponsorluğu protokolü imzalandı. Program katılımcılar ile hatıra fotoğrafı çekiminin ardından son buldu.

 

İlim Yayma Ödülleri Onur Kurulu İle İstişare Ve Tanışma Toplantısı Gerçekleştirildi - Haberler - İlim Yayma Vakfı, İYVİlim Yayma Ödülleri Onur Kurulu İle İstişare Ve Tanışma Toplantısı Gerçekleştirildi - Haberler - İlim Yayma Vakfı, İYVİlim Yayma Ödülleri Onur Kurulu İle İstişare Ve Tanışma Toplantısı Gerçekleştirildi - Haberler - İlim Yayma Vakfı, İYVİlim Yayma Ödülleri Onur Kurulu İle İstişare Ve Tanışma Toplantısı Gerçekleştirildi - Haberler - İlim Yayma Vakfı, İYVİlim Yayma Ödülleri Onur Kurulu İle İstişare Ve Tanışma Toplantısı Gerçekleştirildi - Haberler - İlim Yayma Vakfı, İYVİlim Yayma Ödülleri Onur Kurulu İle İstişare Ve Tanışma Toplantısı Gerçekleştirildi - Haberler - İlim Yayma Vakfı, İYVİlim Yayma Ödülleri Onur Kurulu İle İstişare Ve Tanışma Toplantısı Gerçekleştirildi - Haberler - İlim Yayma Vakfı, İYVİlim Yayma Ödülleri Onur Kurulu İle İstişare Ve Tanışma Toplantısı Gerçekleştirildi - Haberler - İlim Yayma Vakfı, İYVİlim Yayma Ödülleri Onur Kurulu İle İstişare Ve Tanışma Toplantısı Gerçekleştirildi - Haberler - İlim Yayma Vakfı, İYV