Haberler

Geleneksel 9. İlim Yaymalılar Buluşması
Geleneksel 9. İlim Yaymalılar Buluşması

İlim Yayma mezunları ve mensuplarını buluşturmak amacıyla her yıl mayıs ayının son pazar günü yapılan "Geleneksel Mezunlar Buluşması" bu yıl 26 Mayıs’da Ekmekçizade Medresesi’ndeki restorasyon nedeniyle Vefa Lisesi bahçesinde gerçekleştirildi.
Mezunlar buluşmasına, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Yücel ÇELİKBİLEK ve vakıf yönetim kurulu ve yöneticileri, İlim Yayma Cemiyeti başkanı Yusuf TÜLÜN ve cemiyetin yöneticileri, İrfan Koleji yöneticilerinin yanı sıra İstanbul protokolünden bir çok isim, Düzce valisi ve başhakimi, RTÜK başkanı Prof. Dr. Davut DURSUN ile TGTV ve sivil toplum kuruluşları yöneticileri ve yaklaşık bin mezunumuz iştirak etti. Coşkulu ve samimi bir ortamda Kuran-ı Kerim tilavetiyle program başladı.

VEFADER Başkanı Nurettin ALAN’ın açılış konuşmasından sonra, Yücel ÇELİKBİLEK, Yusuf TÜLÜN ve Artvin Milletvekili İsrafil KIŞLA da birer selamlama konuşması yaptı. Ardından Kanal 7 sunucularından Cemalettin TÜL kısa bir müzik ziyafeti sundu. Konuşmalar sonrasında program, yemek ikramı ve mezunlarımızın birbirleriyle hasbihaliyle son buldu.