Haberler

43. Olağan Genel Kurulumuzu Yaptık
İlim Yayma Vakfı 43. Olağan Genel Kurul Toplantısı 08.03.2014 Cumartesi günü Vakfın İstanbul Vefa'daki Genel Merkez Binası Konferans salonunda yapıldı.

İlim Yayma Vakfı 43. Olağan Genel Kurul Toplantısı 08.03.2014 Cumartesi günü Vakfın İstanbul Vefa’daki Genel Merkez Binası Konferans salonunda yapıldı.


Toplantı Hafız öğrencelerimizden Abdurrahman Düzcan’ın Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı.

Vakfın kuruluşundan bu güne kadar emeği geçenlere teşekkür, başta bu yıl vefat etmiş olan Ömer Faruk Topbaş bey olmak üzere ahirete irtihal etmiş olanlara rahmet, hayatta olanlara ise sıhhat ve afiyet içinde uzun ömür temennileriyle devam eden toplantıda vakfın yaptığı çalışmaları anlatan 40. Yıl tanıtım filmi izlendi.

Verilen önergeyle vakıf üyesi Prof. Dr. Mehmet Akif AYDIN oy birliğiyle divan başkanlığına seçildi.

Divanın teşekkülünü müteakip hazırlanan 10 dakikalık sunumla vakfın 2013 yılı çalışmaları geniş bir şekilde Umumi Heyet üyelerine takdim edildi. Raporun takdimi sonrası söz alan üyeler, İlim Yayma Vakfı’nın 2013 yılı faaliyetlerinin icrasında emeği geçenlere teşekkür etti. Yapılan oylamada Yönetim Kurulu oy birliği ile ibra edildi.

Genel Kurul gündeminde bulunan 2013 yılı gelir-gider tablosu ve murakıp raporları ile 2014 yılı muhammen bütçesi müzakere edilerek oylandı ve oybirliği ile kabul edildi.

Vakıf Senedi gereği görev müddeti biten Mütevelli Heyet üyelerinin yerine seçim yapıldı. 

Dilek ve temenni konuşmalarıyla sona eren 43. Olağan Genel Kurul toplantısını müteakip Mütevelli Heyet üyeleri bir araya gelerek görev paylaşımını aşağıdaki şekilde gerçekleştirdiler.
 

YÜCEL ÇELİKBİLEK  Başkan 
MUSTAFA UĞUR     Başkan Vekili 
NURETTİNALAN   Genel Sekreter 
TURGUT SİMİTÇİOĞLU Veznedar 
NUREDDİN KELEŞOĞLU Muhasip 
SABAHATTİN KIRKAN Üye 
KAHRAMAN EMMİOĞLU Üye 
FEHMİ ÇELİKKOL Üye 
İSMAİL KAHRAMAN Üye
İSMAİL ADAK Üye
MEHMET KÖSE Üye 
ADNAN ÇELİK Üye 
TUNÇ PEKER Üye 
HALİT SERHAN ERCİVELEK Üye 
BEKİR SAKIB ŞAHİNOĞLU Üye

 

43. Olağan Genel Kurulumuzu Yaptık - Haberler - İlim Yayma Vakfı, İYV43. Olağan Genel Kurulumuzu Yaptık - Haberler - İlim Yayma Vakfı, İYV43. Olağan Genel Kurulumuzu Yaptık - Haberler - İlim Yayma Vakfı, İYV43. Olağan Genel Kurulumuzu Yaptık - Haberler - İlim Yayma Vakfı, İYV