Haberler

İlim Yayma Vakfı’nın Gençleri UMRE’de
Vakfımızın gelenekselleşmiş bir etkinliği olan Umre Ziyaretini 46 Öğrencimiz ile Şubat ayı içinde gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

Vakfımızın gelenekselleşmiş bir etkinliği olan Umre Ziyaretini 46 Öğrencimiz ile Şubat ayı içinde gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

Böyle kutlu bir ziyaretin meyvelerini şimdiden tüm öğrencilerimizden toplamaktayız. Peygamberimizi ziyaret etmek, Allah’ın evi Kâbe’ye misafir olmak Müslüman bir bireyin yaşamış olduğu ulvi duyguların en güzeli olduğunun bilincindeyiz. 

Son dört yıldan beri gerçekleştirmiş olduğumuz Umre ziyaretimizin Müslüman bireyin inşasında çok önemli bir rolü olduğunu bilmekteyiz. 

Vakfımızın gayesi ile örtüşen Müslüman/Münevver bir kimlik ile öğrencilerimizin İslam’ı daha iyi idrak etmesi ve kalp ile anlama metodolojisini benimsemesi en büyük temennilerimizdendir. Ümit ederiz ki bu ziyaretimiz ile belirtmiş olduğumuz hususların temelleri atılmıştır. Gayret bizden tevfik Allah’tandır.

 

İlim Yayma Vakfı’nın Gençleri UMRE’de - Haberler - İlim Yayma Vakfı, İYVİlim Yayma Vakfı’nın Gençleri UMRE’de - Haberler - İlim Yayma Vakfı, İYVİlim Yayma Vakfı’nın Gençleri UMRE’de - Haberler - İlim Yayma Vakfı, İYVİlim Yayma Vakfı’nın Gençleri UMRE’de - Haberler - İlim Yayma Vakfı, İYVİlim Yayma Vakfı’nın Gençleri UMRE’de - Haberler - İlim Yayma Vakfı, İYV