Haberler

Fuat Tosyalı İle “Gençlerle Tecrübe Paylaşımı”

Vakfımızın Kurucular Kurulu Üyesi, Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Varlık Fonu Yönetim Kurulu Üyesi Fuat Tosyalı, "Gençlerle Tecrübe Paylaşımı" başlıklı söyleşide, İbnü’l Emin Mahmut Kemal İnal Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu’nda öğrencilerimizle bir araya geldi.

Öğrencilerimizin yoğun ilgisiyle gerçekleşen etkinlikte, babasının yanında 9 metrekarelik bir dükkânda çırak olarak çalışma hayatına başladığını anlatan Tosyalı, o günlerden bu günlere nasıl geldiğini ve Tosyalı Holding olarak dünyanın farklı bölgelerindeki binlerce metrekarelik fabrikaların kurulum serüvenini paylaştı.

Öğrencilerimize mesleğindeki başarı hikâyesini anlatan Tosyalı, bayrak taşıyıcı bir şirket olarak yatırım yaptıkları ülkelere kültürümüzü, iş yapma anlayışımızı ve Türk teknolojisini götürdüklerini vurguladı.

Söyleşide öğrencilerimizin sorularını da yanıtlayan Tosyalı, her nesilde trendlere liderlik edenler, bunları takip edenler ve bu olanlara direnenler olarak üç tür insan olduğunu belirterek gençlerimize ‘trendleri belirleyen’ olmaları yönünde tavsiyelerde bulundu.

Etkinlik sonunda, Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı'ya Vakfımızın İstişare Heyeti Başkanı Yurdakul Dağoğlu tarafından hediye takdim edildi.

 

Fuat Tosyalı İle “Gençlerle Tecrübe Paylaşımı” - Haberler - İlim Yayma Vakfı, İYVFuat Tosyalı İle “Gençlerle Tecrübe Paylaşımı” - Haberler - İlim Yayma Vakfı, İYVFuat Tosyalı İle “Gençlerle Tecrübe Paylaşımı” - Haberler - İlim Yayma Vakfı, İYVFuat Tosyalı İle “Gençlerle Tecrübe Paylaşımı” - Haberler - İlim Yayma Vakfı, İYVFuat Tosyalı İle “Gençlerle Tecrübe Paylaşımı” - Haberler - İlim Yayma Vakfı, İYVFuat Tosyalı İle “Gençlerle Tecrübe Paylaşımı” - Haberler - İlim Yayma Vakfı, İYVFuat Tosyalı İle “Gençlerle Tecrübe Paylaşımı” - Haberler - İlim Yayma Vakfı, İYVFuat Tosyalı İle “Gençlerle Tecrübe Paylaşımı” - Haberler - İlim Yayma Vakfı, İYV