Haberler

Türkiye’nin Zirvesinde İlim Yayma Vakfı Bayrağı Dalgalandırıldı.

Vakfımızın ve üniversitemizin Mütevelli Heyet Üyesi Doç. Dr. Murat Yalçıntaş 5137 m lik rakımıyla Türkiye’nin en yüksek dağı Ağrı Dağı zirvesinde İlim Yayma Vakfının ve İZÜ’nün bayrağını dalgalandırdı.

 

İlim Yayma Vakfı ve İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Mütevelli Heyet Üyesi Doç. Dr. Murat Yalçıntaş Türkiye’nin en yüksek dağı olan Ağrı Dağı’nın 5137 metrelik zirvesine tırmandı. Önceki yıllarda Asya’nın zirvesi olan Everest Dağı’nın 3564 metrelik ve Afrika’nın zirvesi olan Kilimanjero Dağının 5895 Metrelik zirvelerine tırmanışını gerçekleştiren Dr. Yalçıntaş atletizm, yüzme ve binicilik gibi diğer spor dallarında da aktif.

Kıymetli mütevelli heyet üyemizi azim ve gayretinden dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

 

 

Türkiye’nin Zirvesinde İlim Yayma Vakfı Bayrağı Dalgalandırıldı. - Haberler - İlim Yayma Vakfı, İYVTürkiye’nin Zirvesinde İlim Yayma Vakfı Bayrağı Dalgalandırıldı. - Haberler - İlim Yayma Vakfı, İYVTürkiye’nin Zirvesinde İlim Yayma Vakfı Bayrağı Dalgalandırıldı. - Haberler - İlim Yayma Vakfı, İYVTürkiye’nin Zirvesinde İlim Yayma Vakfı Bayrağı Dalgalandırıldı. - Haberler - İlim Yayma Vakfı, İYVTürkiye’nin Zirvesinde İlim Yayma Vakfı Bayrağı Dalgalandırıldı. - Haberler - İlim Yayma Vakfı, İYV