Haberler

8.Geleneksel İlim Yayma Mezunlar ve Mensuplar Buluşması
Bu yıl sekizincisi düzenlenen “Ilim Yayma Mezunlar ve Mensuplar Bulusması” yogun bir katılımla Istanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi kampüsünde gerçeklestirildi

Bu yıl sekizincisi düzenlenen “Ilim Yayma Mezunlar ve Mensuplar Bulusması” yogun bir katılımla Istanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi kampüsünde gerçeklestirildi. Ailece istirak edilen bulusmaya, ISZÜ mütevelli heyeti üyeleri, Ilim Yayma Vakfı Yönetim Kurulu, Ilim Yayma Cemiyeti Yönetim Kurulu, Irfan Koleji yöneticileri, ISZÜ rektörü, akademik ve idari personeli, RTÜK Baskanı, milletvekili ve müstesarların yanı sıra bir çok sivil toplum örgütü temsilcileri hazır bulundu.

 

Selamlama konusmalarında Ilim Yayma Vakfı Baskanı Yücel Çelikbilek, Ilim Yayma Cemiyeti Baskanı Yusuf Tülin, ISZÜ Rektörü Prof.Dr. Adem Esen, Irfan Koleji Genel Müdürü Mutalip Hasdemir, Programı tertipleyen VEFADER adına Nurettin Alan ve son olarak Yurdumuzda kalan, belgesel çekimi için gittiği Suriye’de kaçırılarak 2 ay rehin tutulduktan sonra serbest bırakılan Hamit Coşkun kardeşimiz birer konuşma yaptı. Program, hatıra fotografı çekilmesi ve ilim yayma ailesinin promosyonlarının dagıtılmasıyla son buldu.